İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat olarak ev ofis taşımada kurumsal hizmet veren Turkiyenin taşımacılık sektöründe öncü firma yiz bizler 1990 dan beri taşımacılık sektöründe adımızı altin harflerle yazmışız ayrıca istanbul evden eve taşımacılık sektöründe istanbul evden eve halkımız memnun eden en iyi firma listesinde 1 sırada bizler bulunmakta ev taşıma konusunda bizden daha iyi bir firma yok. Bu rekabete istanbul ev taşımacılığı ile daima ileri hedefler seçen paketleme olsun ambalajlama olsun hepsi malzemesinde 1 kalite kullanmaktayız asla kalitede taviz vermemişiz firmamız istanbul evden eve nakliyat ve taşıma alanında her semte bulunmakta her yerde iletişim noktalarımız mevcuttur. Bir telefon kadar yakınsınız bizlere ber daim yanı başınızdayız

istanbul evden eve nakliyat fiyatlandırma

istanbul evden eve taşımacılık fiyatlarımız genelikle evin kaç oda olduğuna bağlı ve ne kadar eşya çıkacağı ve kaçıncı kat olduğu mesafenin ne kadar olduğu ve şehirden şehire olunca fiyatlarımız hep değişmektedir. İstanbul evden eve bir istanbul içi 1200 tl den başlamaktadır 2+1 fiyatı 10 bin tl kadar gitmektedir.

İstanbul Ev Taşıma ve Sigorta

istanbul ev taşıma esnasında oluşabilecek riziko ve gibi zararlar sigorta yapilmak zorunda çünkü sigorta yapılmayan bir taşıma asla sağlıklı bir taşıma olmaz sağlıklı ve kurumsal bir taşıma sigorta olmasa olmazlardandır. firmamiz asla sigortası ev ve ofis taşıma yapmamaktadir.

Araçlarımız komple sigorta ve karakoludur ayrıca ev taşımasına göre dizayn yapılmıştır. asla hic bir aracımız bu standardlar dışında değildir. mersedes son model araçlarımız mevcutdur. Bizleri tercih etmeniz için çok sevenleriniz vardır çünkü biz işimizi severek yapmaktayız. kurumsal bir istanbul nakliye şirketiyiz.